Przychodnia FRONTIDA
ul. Opolska 188, 52-014 Wrocław
tel.: +48 884 882 221
kontakt@przychodniafrontida.pl

O NAS
Jak dojechać?
Galeria
Nasz personel
ŚWIADCZENIA POZ (NFZ)
Złóż deklarację
Punkt pobrań
Badanie USG
Badanie RTG
Transport medyczny
Nocna Pomoc Lekarska
Teleplatforma Pierwszego Kontaktu
MEDYCYNA PRACY
FIZJOTERAPIA
CENNIK
KONTAKT
@przychodniafrontida
Przychodnia Frontida

PERSONEL
FIZJOTERAPIA
mgr Piotr Ochman

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz Politechniki Opolskiej na wydziale Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii. Tytuł magistra uzyskał w 2014 roku. Student ostatniego roku Akademii Osteopatii - uczelni uznawanej za najlepsza szkołe osteopatii w Polsce.
Jest certyfikowanym terapeutą metody FM (Fascial Manipulation) jednej z najskuteczniejszych obecnie metod leczenia bólu i dysfunkcji układu powięziowego. Ukończył specjalistyczne kursy i szkolenia z zakresu terapii tkanek miękkich, igłoterapii suchej, terapii powięziowych (FDM, FM), proloterapii z wykorzystaniem kolagenu MD, terapii punktów spustowych, terapii powięziowej, kinezytapingu, podstaw akupressury, pinoterapii, pinopresury, manipulacji HVLA, terapii manualnej wg. Cyriax.
Z powodzeniem wspomaga sportowców w powrocie do treningow po kontuzjach, wspołpracują z nim m.in.: mistrz Europy, wielokrotny mistrz Polski w muai thai; mistrz europy w tancu towarzyskim, mistrz Polski w futbolu amerykanskim, wielu piłkarzy, zawodnikow polskiej 1, 2 ligi i ekstraklasy, wielokrotny medalista Polski w rajdach samochodowych i wielu wielu innych czynnych i byłych sportowców.

Prywatnie instruktor snowboardu, pasjonat pilki nożnej, wedkarstwa i kitesurfingu.
Języki: polski, angielski